Zajęcia z ekspertem wg planu daltońskiego - gimnastyka artystyczna w wykonaniu Aurelii

W naszej grupie odbyły się drugie zajęcia z ekspertem. Tym razem w roli eksperta wystąpiła Aurelia prezentując przed całą grupą gimnastykę artystyczną, która jest jej pasją. Aurelia opowiedziała kolegom i koleżankom o swoim hobby, a następnie przystąpiła do rozgrzewki. Dziewczynka zaprezentowała szpagaty, przewroty, gwiazdę, świecę, mostek oraz inne figury. Natychmiast otrzymała gorące brawa od swoich rówieśników. Aurelia pokazała dzieciom także swoje stroje gimnastyczne. We wszystkim wspierała ją mama. Krasnalom tak bardzo spodobały się ćwiczenia, że wszyscy chcieli je powtórzyć. Przedszkolaki doskonale radziły sobie z wykonaniem różnych figur i ćwiczeń. Zajęcia przeprowadzone przez Aurelię wzbudziły duże zainteresowanie wśród kolegów i koleżanek z grupy. W podziękowaniu otrzymała laurkę wykonaną przez Alana. Aurelia doskonale sprawdziła się w roli eksperta.