Wycieczka do Bazy Leśnej "Oskoła"

W październiku odwiedziliśmy Bazę Leśną „Oskoła”, która okazała się niezwykle ciekawym miejscem. Już od pierwszej chwili uwaga dzieci skupiła się wokół  placu zabaw, który zdecydowanie różni się od naszego przedszkolnego. Największym zainteresowaniem cieszyła się lina zawieszona pomiędzy drzewami, na której to przedszkolaki próbowały swoich sił w utrzymaniu równowagi. Dużo frajdy dostarczyły dzieciom podskoki na trampolinie oraz bujanie się w hamakach. Jednak punktem kulminacyjnym naszej wycieczki była wyprawa do lasu, gdzie czekało na nas bogactwo przyrody, a jesienna aura dodawała wszystkiemu niezwykłej magii. Ponadto Panie zorganizowały dla nas ciekawą zabawę w podchody z ukrytymi zagadkami. Podążając leśnymi dróżkami wszyscy wypatrywali pozostawionych znaków, aby móc dotrzeć do celu. Gdy nam się to udało, ujrzeliśmy przepiękną polanę, na której zatrzymaliśmy się na dłużej. Obcowanie z cudowną jesienną przyrodą, piknik na polanie, budowanie szałasu z gałęzi, zabawa w leśnego berka dostarczyły przedszkolakom miłych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy Paniom z Bazy Leśnej „Oskoła” oraz małym Oskołaczkom za ciepłe przyjęcie i zorganizowanie cudownych zabaw „pod chmurką”. Wspólnie spędzony czas był dla nas niezwykłym przeżyciem. Z ogromną chęcią odwiedzimy jeszcze kiedyś Bazę Leśną „Oskoła”.