DISCO PARTY - bal karnawałowy - Krasnale i Słoneczka

17 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla starszych grup pod hasłem „Disco Party”. Przedszkolaki z III i IV grupy licznie zgromadziły się w pięknej sali balowej, która została udekorowana pracami wykonanymi przez dzieci. Zarówno Krasnale jak i Słoneczka olśniewały wszystkich różnorodnymi strojami karnawałowymi. W końcu przyszedł czas na długo wyczekiwane zabawy i tańce. Dzieci świetnie bawiły się w rytmie muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach. Dużą frajdą dla naszych przedszkolaków było przechodzenie pod liną, przeciąganie liny, pociąg, taniec w parach na gazecie, zabawa z losowaniem rekwizytów. Podczas wspólnych pląsów wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci pomimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa dostarczyła wielu przeżyć i radości naszym przedszkolakom.