"Wielkanocna pisanka" - konkurs plastyczny w grupie Krasnali

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w grupie Krasnali został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „Wielkanocna pisanka”. Konkurs ten skierowany był do dzieci i ich rodziców w ramach programu autorskiego „Wyprawa do świata folkloru” i miał na celu kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz wzmacnianie więzi rodzinnych i czerpanie radości ze wspólnie spędzonego czasu. Krasnale wraz ze swoimi rodzicami wykonały przepiękne pisanki zdobione własnoręcznie za pomocą różnorodnych materiałów. Spośród dziesięciu uczestników konkursu wyłoniono: I miejsce – Marta; II miejsce – Zuzia; III miejsce – Alicja. Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj, Filip, Michalina, Aurelia, Wiktor, Łucja, Antek Jezierski. Przedszkolaki otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!!!