Dzień otwarty Biedronki - 18.01.2023

Dziś w przedszkolu odbył się bardzo ważny dzień dla przedszkolaków jak i ich rodziców. Były to zajęcia otwarte, dzięki którym rodzice z ogromnym zaangażowaniem poznali organizację dnia w przedszkolu. Była to świetna okazja do integracji rodziny z przedszkolem. Tematem przewodnim zajęć była rola wnuczki/wnuczka w życiu babci i dziadziusia. Dzieci, przy wspaniałej pomocy rodziców poznały zajęcia, w których mogą pomagać babci i dziadkowi, dowiedziały się także jak ważne jest okazywanie wdzięczności i szacunku starszym oraz wykonały piękne upominki dla swoich babć i dziadziusiów. Wszyscy mieli okazję pracować dziś wg założeń planu daltońskiego: wykonaliśmy pracę plastyczną wg instrukcji , która miała na celu rozwijanie samodzielności; pracowaliśmy w mniejszych zespołach, dzięki czemu dzieci uczą się współpracy i integracji oraz mogliśmy dziś doświadczyć pracy rodzic-dziecko – współpracy w parach – która miała na celu wzmacnianie więzi między rodzicem, a dzieckiem. Dla każdego dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji, dziękujemy wszystkim za super zabawę i zapraszamy na następne zajęcia otwarte.