Konkurs Fotograficzny "Rodzinne wędrówki po naszym mieście"

W maju nasze przedszkole zaprosiło dzieci i rodziców do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem: „Rodzinne wędrówki po naszym mieście”. Konkurs polegał na sfotografowaniu dzieci w najpiękniejszych zakątkach Skarżyska-Kamiennej. Miał na celu rozbudzanie zainteresowań naszym miastem, zacieśnianie więzi rodzinnych, rozwijanie wśród przedszkolaków zainteresowania fotografią jako formą sztuki. Wśród sfotografowanych miejsc i obiektów znalazły się m. in. Muzeum im. Orła Białego, Dworzec Kolejowy, Zabytkowy Parowóz, Park Miejski. 18 maja jury wyłoniło zwycięzców konkursu przyznając I miejsce, dwa miejsca II ex aequo i dwa miejsca III ex aequo, które kolejno zajęli: Zosia Tomaszewska, Wojtek Kaczmarczyk, Filip Kaczmarczyk, Marcel Stępień, Wiktor Skórski. Wyróżnienia otrzymali: Pola Łęcka, Mikołaj Adamczyk, Bruno Motyl, Aleksander Gil, Filip Mazur, Mateusz Kartasiński, Mikołaj Frank. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji zawierającej prace konkursowe.